Aan de slag bij een bij een succesvolle, groeiende organisatie waar je wordt omringt door ambitieuze, internationale collega’s! Klinkt goed? Onze opdrachtgever heeft mogelijkheden voor junior, medior en senior profielen. Lees snel verder!
Wat kun je verwachten:
De organisatie:
Onze opdrachtgever is een succesvolle en groeiende organisatie in de Randstad. Zij zijn actief in de FMCG en handelen in verschillende productgroepen (Personal & Home Care , Beauty, Sports & Fashion, Foods of Health) in zo’n 75 landen.
Wat je precies gaat doen:
Als trade support medewerker heb je een binnendienst functie waarbij je de traders ondersteunt bij het volledige in- en verkoopproces en dit betekent dat je een gevarieerde job hebt. Je regelt o.a. internationale transporten in samenwerking met de logistieke afdeling en verwerkt inkooporders en offertes. Je schakelt ook regelmatig met klanten en leveranciers over orders en transporten. Je houdt het overzicht, kijkt vooruit en regelt dat alles administratief goed verwerkt wordt.
Wat vragen wij van jou:
Wij hebben mogelijkheden voor junior, medior en senior profielen. Spreekt de vacature je aan en voldoe je minimaal aan onderstaande? We komen graag met je in contact!
Enthousiast?
Leuk! Wij ontvangen graag jouw cv, eventueel inclusief motivatie. Reageer via onderstaande button of via recruitment@qompas.nl. Eerst meer weten of nog aanvullende vragen? Stuur dan gerust een appje naar Ellen Luijben (Qompas): 06 10 43 47 60.
Qompas Talent Coaches begeleiden jouw sollicitatie, geven jou tips en beantwoorden al jouw vragen.
Word je aangenomen? Wij helpen de organisatie met het vinden van de juiste kandidaten op basis van werving & selectie. Dat betekent dat je direct een contract krijgt bij onze opdrachtgever.